| Ralucaaa6 a întrebat:

Buna TPU kiss! Deci anul asta termin clasa a 8-a [big grin] si intr-o saptamana trebuie sa primim albumele cu poze de sfarsit de an; nu am nicio idee despre ce as putea sa scriu la amintiri...Imi dati voi cateva? Cat de multe,sa am de unde alege[Dau funda :X ] Mersii` kiss [Scuzati categoria, nu stiam unde sa o pun exact happy ]

Răspuns Câştigător
| Ioanaasdfghjkl a răspuns:

Eu zic mai bine sa nu ai de unde alege, ca poate sunt toate bune si nu sti care sa o alegi. Ca in Mall, vezi o Jacketa intr-un magazin si cine spune ia-o pe asta, dar tu ii spui sa ne mai uitam. Si dupa aceea cumperi una din ele si iti pare rau ca nu ai ales-o pe cealalta. Parerea mea laughing. Scuze ca am raspuns degeaba, dar nu am ce sa zic, spune ce simti cand iti amintesti de prietena/prietenul ta/tau. happy

1 răspuns:
| GabbyTPR a răspuns:

Indiferent pe ce drumuri o vom lua, noi tot prieteni/prietene vom ramane, asa ca nu uita al meu nume plutitor: (numele tau), Imi amintesc cum ieseam si ne distram, imi amintesc cate certuri am avut, dar nu conteaza tot prietena mea/prietenul meu vei ramana, nu ma uita...