| MrRava13 a întrebat:

Deci imediat vine ziua mea si m-ar interesa un cadou. un Xbox. Mi-ati putea recomanda ceva de pe site-ul celor de la Altex sau mai stiu (la un pret rezonabil)!

Răspuns Câştigător
| DeathDealer a răspuns:

Http://www.domo.ro/......a/xbox+360 uite aici. alege intre top 4 si top 5, daca vrei ceva ca lumea, adica 250 gb nu e putin;) bafta!

2 răspunsuri:
| DeathDealer a răspuns:

Incearca pe domo.ro ca stiu ca sunt unele modele mai ieftine fata de altex... si ca model xbox 360 e cel mai coolwinking (in jur de 16 mil, atat l-am vazut la domo acum 1-2 luni). bafta! sper ca ti-am fost de folos

| puscasul a răspuns:

Daca vr sa comanzi ia de pe amazon.co.uk tansport gratis xbox 360 250 gb ieftin cam 6 milioane si da vine si in Romania