| d0areu a întrebat:

Deci la inceputul lunii am avut 66 kg, acum am 62 kg, dar nu reusesc nicicum sa dau jos burta si grasimea de pe solduri. Am inceput de saptamana aceasta sa fac alergari. Alerg mai in fiecare zi cate o ora. Ce sfaturi imi dati? Mentionez ca am 16 ani.

1 răspuns:
| Mihai_Tibi_1999 a răspuns:

Contacteaza-ma pe facebook...si iti voi spune rereta ideeala... apropo nu te coasta nici 10 bani este gratis si eficient... Id-ul meu: Tibi Mihai(love). ...tot poza asta la profil...