| boss23459 a întrebat:

Deci m-am mutat la alta scoala si mi-am facut un prieten! Dar nu am mai vorbit cu el toata vacanta...pentru ca mi-am schimbat numarul de telefon.
Si am o simpla intrebare.
De fapt doua
1.Credeti ca s-a suparat pe mine?(e cel mai bun prieten al meu si de aia intreb)
2.(asta nu e asa simpla) Cum sa nu mai fiu introvertit? Cum sa scap de asta?

Funda
PStongueuteti lua funda foarte usor daca nu faceti misto
Multumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuia sa ii dai noul numar de telefon daca il consideri prieten. Cred ca s-a suparat daca te-a sunat pe numarul vechi.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1.Credeti ca s-a suparat pe mine?(e cel mai bun prieten al meu si de aia intreb)
Cred că nu s-a supărat.
2.(asta nu e asa simpla)

Cum sa nu mai fiu introvertit? Cum sa scap de asta?
Nu este simplu să scapi de asta.
Ca să ai o relație, conversație cu o persoană, trebuie să te intereseze acea persoană.
Să vrei să cunoști, să înțelegi oamenii.

| Andreeush a răspuns:

1. Încearcă să iei legătura cu el și să îi dai noul număr de telefon.
2. Fii mai sociabil.