| yumary a întrebat:

Buna TPU happy
Deci mi-a venit pentru prima oara menstruatia, mi-a venit pe data de 20.
Intrebarea mea este daca luna viitoare poate veni la inceputul lunii thinking adica pe 5 sau poate veni pe aceeasi data?

Răspuns Câştigător
| maria999 a răspuns:

Nu se atie cand o sa iti vina din nou.Mie prima oara mi-a venit la inceputul luni si dupa mi-a venit dupa o luna si jumatate.In primul an nu iti vine regulat.

5 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Nu.
Urmatoarea menstruatie o sa-ti vina peste 4 saptamani.

| khwewljewew a răspuns:

De obcei cu 3-4 zile fata de luna precedenta

| Aηdяєєa a răspuns:

Pentru ca esti de abia la inceput si nu tii reglata, Nu se stie in ce zi dar cu siguranta luna viitoare.

| camda a răspuns:

Dupa 27-29 de zile, fa socoteala!

| carolinaa a răspuns:

Pentru ca esti de abia la inceput si nu tii reglata. dupa o lunga perioada o sa ti se regleze..nu te speria ii ceva firesc:*