| crazyinlove a întrebat:

Deci sa incep : Am un baiat in clasa de ceva timp tot ne tachinam si mentionez ca nu e genul de baiat care are orice fata la picioare si e cam neexperimentat se tot uita la mine imi zambeste si imi arata intr-o ora ca : tu ..eu = .....Si l-am intrebat daca ma place si cica el ca ce? nu ..Deci ce credti? Ajutor

3 răspunsuri:
| crazyinlove explică:

Tu+eu=

| Ramonne a răspuns:

Daca-ti zambeste nu inseamna neaparat ca te si place.asteapta sa-ti dea intr-adevar motive sa crezi asta.

| danadanutza2398 a răspuns:

Baieti sunt foarte dificili! Dar nu trebuie sa le dai importanta daca nu ii placi! Am fost si eu in situatia asta...II da-i pace si pana la urma renuta si nu se mai tine dupa tine si mai ales sa te ia cu vrajeala...big grinbig grin Sper ca te-am ajutat!big grin I don't want to see