| Daniela_9685 a întrebat:

:*! Deci... Un baiat mi-a cerut prietenia, si un prieten de'al lui mi-a spus ca sunt prima lui prietena, iar eu nu stiu ce sa fac si cum sa il invat sa sarute, adica mi se pare ciudat sa nu stie happy! Ceva raspunsuri, sau sfaturi,? :*!

2 răspunsuri:
| edrinaady a răspuns:

Buna am fost si eu in asemenea situatie dar am reactionat astfel:nu am mai vb cu el, nu i-am mai scris am sp ca nu ne potrivim si geva de genu

| Daniela_9685 explică:

Deci... noi suntem impreuna, dar saracul nu stie sa sarute, adica e,, Ok,, Nimeni nu s-a nascut invatat! Dar nu stiu cum sa reactionez!