| mykkki a întrebat:

BUna TPU! Dupa cate stiti deja s-au facut inscrierile la liceu, eu am media de admitere 7.89 si am pus primele 3 urmatoarele licee:
-A. d Xenopol
-Mircea Vulcanescu
-Mihai eminescu
Sunt constiienta ca o sa intru la Mircea Vulcanescu daca nu intru la xenopol pentru ca are medie mai mica dar imi doresc foarte mult sa intru la A. d Xenopol credeti ca am vreó sansa avand in vedere ca acolo se intra la turism si alimentatie cu 7.98 si la economic cu 8.14 (Ps: am pus ambele profiluri)

Răspuns Câştigător
| MâţaD a răspuns:

Depinde foarte mult de mediie celorlalti copii. daca mediile sunt mai mici, ai sanse sa intri. daca sunt multi cu note mari, nu cred ca ai putea intra.cred ca se gasesc pe internet listele cu mediile de admitere pe fiecare judet.cauta-le si fa-ti o idee.big grin