| anonim_4396 a întrebat:

dupa cum stiti nu mai este mult si incepe scoala. Iar eu as vrea sa imi schimb stilul. Eu ma imbrac de obicei in culori inchise sau tricouri British, si vara ata tot timpul in blugi. As vrea un stil super crazy, foarte colorat. ( Am 11 ani ). Avand in vedere ca in 14 august ma duc in Spania o saptamana ati puteti sa-mi spuneti niste idei? Gen ciorapi in dungi negru cu alb, fuste colorate, tricouri neon... etc Funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si ce legatura are cu Dragoste si sex?

| unangeaveccoeurcasse a răspuns:

Dupa parrea mea ar trebui sa fi cat jmai originala si mai... tu, daca iti plac culorile inchise poti sa le porti, nu zice nimeni sa nu, insa poti adauga si ceva mai colorat, de exemplu, daca porti o pereche de pantaloni scurti negri, poti purta si un tricou british, dar mai bine aiti un tricou cu un imprimeu dragut sau altceva, in fine, fi originala si nu ne lasa pe noi sa-ti zicem cu ce sa te imbraci, acest drept il ai numai tu...