| Kitty1099 a întrebat:

Bună tpu...Eu plac un băiat de ceva timp, dar nu știu dacă mă place... până acum, când vorbeam îmi zâmbea dar câteodată ne certam și ne vorbeam foarte urât.dar acum 2 zile.mi-a spus că mă iubește(nu cred că a zis-o în glumă, era serios nu era sarcastic) și numai știu ce să cred. până acum îmi zicea chestiii răutăcioase de genul : „Pun pariu că n-o să ai un iubit niciodată laughing" sau „Uite-te la fața ta și după comentează ".Voi ce credeți? Mă place sau doar îți bate joc de mine?

2 răspunsuri:
| LoveIsForEverYoung a răspuns:

Baietii stiu sa joace teatru, crede-ma! Ori i s-au trezit niste sentimente de iubire fata de tine peste noapte ori vrea sa faca misto de tine. Mai este o optiune: poate te-a placut de mult dar nu stia cum sa se manifeste asa ca alegea sa te jigneasca, dar credea ca nu te va afecta fiindca tie nu iti place de el(parerea lui)! Complicati, asa sunt uni baieti! Acum, din astea trei variante ii mai analizezi si tu comportamentul si vezi. Bafta! Funda?

| Rahzy a răspuns:

E posibil sa te placa si poate chistiile ale urate le-a spus doar la nervi, probabil tine la tine...va trebui sa mai astepti sa vezi cum se mai comporta si apoi iti dai tu seamawinking :*