| Sebastian222 a întrebat:

Bună TPU, eu şi prietena mea vrem să mergem impreuna la facultate în Timişoara. Ea are 18ani, iar eu 20.
Problema e că părinții ei nu ar fi de acord cu asta, pe motiv cã eu nu aş lăsa -o să înveţe.
Nişte sfaturi despre cum am putea face lucrul ăsta? Sau cum am putea să îi convingem?
Mulţumesc, şi ofer fundă.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

... de ce trebuie neaparat sa le ziceti ca va duceti impreuna. Fiecare se duce la facultate in treaba lui si acolo vedeti voi cum va organizati

| WaterDrop a răspuns:

De unde stiu ei ce faceti voi daca nu le zici? Cine te obliga sa le zici? Minte`i frumos si vezi`ti de viata.