| aura23acp a întrebat:

eu stau in militari, si vreau sa fac inot la un club gen css1 pajura, aqua team, bsc, dar nu stiu une e pe aici pe undeva mai aproape, va rog ajutati-ma eu vreau sa fie aproape de mine pentru ca stau in militari, ( in afara de tenis club 2000 ), funda!

1 răspuns:
| ignatbianca a răspuns:

uite, eu fac kanto de un an si este destul de departe de mine si nimeni nu ma duce cu masina iti iei frumusel 3 lei din buzunar si ia autobuzul si megi unde vrei tu!(asa procedez eu) sau cel putin incearca