| nikitagoryuk30 a întrebat:

TPU happy eu sunt fata si am si eu o problema...m-am mutat dintr-un oras in altul acum 6 luni si scoala am schimbat-o si in scoala noua, la mine in clasa era un baiat care il placeam...si mi-a placut mult timp de el, dar mai apoi am aflat ca si el ma place, insa alt baiat a inceput sa imi dea atentie..care era mai curajos si am inceput sa ma intilnesc cu el, dar nu prea a mers, pentru ca el e copilaros, dar acum ca s-a inceput un nou an scolar...din nou se repeta si nu stiu pe cine plac..pentru ca cu ala care e copilaros am incercat deja sa ne intilnim,dar nu ne-a reusit si suntem doar prieteni, dar foarte apropiati si ma tem sa nu creasca in ceva mai mult, insa problema este ca si pe acelalt il plac,dar nu sunt sigura daca si el ma place, ca el este cam inchis si nu prea stie cum sa procedeze, insa vorbeste frumos cu mine si vorbesc cu el il tachinez, dar nu stiu ce simte el pentru mine..si nu stiu ce sa fac..cum sa procedez. ajutati-ma va rog cu un sfat

1 răspuns:
| onuticuta200312 a răspuns:

Daca el e mai inchis in sine zii tu ca-l placi si intreaba-l daca si el te place...Hai,fii curajoasa FUNDA?