| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt in clasa a 5a si imi place mult de un baiat din clasa a 8a cum pot face sa il impresionez?

Răspuns Câştigător
| alexandra199711812 a răspuns:

Ei bine el e mare nu cred ca ar avea rost dar incearca sa-i vorbesti si sa iti dai seama daca te place happy

1 răspuns:
| Nyx a răspuns:

Lasa prostiile cu impresionatul si vezi de scoala. Cam ce crezi tu ca ar impresiona un pusti de 14 ani fara sa aiba asteptari destul de mature din partea ta? Esti pregatita sa te oferi pe tava indiferent ce-ar fi? Daca nu esti, baga nasul in carte mai departe, limiteaza-te la amicitii pentru moment, sunt frumoase si iti ofera timp pentru a experimenta si invata din situatii diverse, fara a te marca permanent in cazul unor esecuri. Nu este morala, ci o certitudine. Daca ai vedea o statistica cu numarul de chiuretaje(avorturi) si nasteri la ''femei'' de pana in 15 ani nu te-ai mai gandi sa impresionezi pe cineva la varsta asta. Si sa nu spui ''eu nu o sa patesc asta, ma protejez, am grija'', pentru ca au spus-o si altele..degeaba; protejeaza-ti sufletul cat inca poti, nu ai nevoie de metode de impresionare. Cand e sa te placa cineva, te place pentru ce esti, nu pentru metodele false abordate de tine. O metoda falsa = O relatie falsa. Va veni natural cand va fi momentul.