| Horen a întrebat:

Fac fotbal,joc destul de bine,sunt apreciat de colegi,in afara de unul,care,tot ma jiigneste,ma injura,imi spune ca sunt praf(chiar daca joc bine),iar eu am defectul de a pune la suflet,si tot timpul plec suparat de la antrenament sau de la meci din cauza lui! I-am spus antrenorului si nu a facut nimic, l-am injurat si eu inapoi si nu a mers, a continuat sa spune lucruri urate.Chiar nu exista solutie? Va rog, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| EuStefano1994 a răspuns:

Si eu joc football dar chiar nu ma intreseaza ce spun altii din jur asa ar trebui sa faci si tu, ambitioneazate si o sa vezi ca vei ajunge un campion!

2 răspunsuri:
| ErickEmil a răspuns:

Deci esti EXTRAORDINAR mai baiete, lasa-l in ma-sa. ori ce ai face se gaseste cate unu sa-ti zica ca esti praf si chestii din astea, eu cel putin joc dota2 de 2 luni si ceva (am jucat dota inainte) si stiu mult mai mult decat stiu 50% din jucatori si se gasesc inteligenti care sa ma faca in toate felurile si chiar mai multi deodata. da-i in ma-sa, lasa ca pana la urma daca-ti urmezi visu o sa poti poate sa faci ceva cu viata ta pe cand aia o sa ajunga vanzatori la shaormeria de peste drum caci nu isi pot gasi un loc de munca din cauza atitudinii!

| BTWIN a răspuns:

1.vorbesti cu ai tai care la randul lor vor vobi cu antrenorul
2.te muti la alt club
3extra.nu-l mai baga in seama si mai mult ambitioneaza-te si joaca si mai bine decat ultima data...ala e doar un ofticat care stie ca ii dai clasa si ca e mult sub tine...