| xsclipici a întrebat:

Ieri am vazut o pata nici prea mare nici prea mica pe chilot, alba... S-ar putea sa imi vina menstruatia? Si daca da, aproximativ cum pot afla? P.S : Sunt foarte dezvoltata pentru varsta mea happy ♥Love, Macy.

1 răspuns:
| BlackAngelOfFire a răspuns:

Dusul zilnic sau de doua ori pe zi rezolva problema. De obicei secretia vaginala semnalizeaza o boala daca miroase urat si daca e asociata cu usturime si sau mancarime in zona vulvei. Nu te opreste nimeni totusi sa-ti faci un consult ginecologic in caz ca banuiesti ca ai avea vreo problema. Doar in urma analizelor de laborator se poate spune cu siguranta despre o scurgere vaginala daca e infectie sau nu.
Insa Menstruatie Nu Este big grin