| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat pe care nu l-am vazut niciodata suntem din acelasi cartier dar alta zona sa zic asa, vorbeam pe mess si cu timpul am ajuns sa am incredere in el sa ii povestesc lucrurile care mi se intamplau si el mie cateodata, i-am zis ca il plac si a zis "ok" peste cateva zile o prietena de-a mea i-a reamintit ca il plac si el a inceput sa fie rece cu mine, intr-o zi i-am zis fara sa vreau "cf puisor" si nu prea i-a convenit termenul folosit si mi-a raspuns cu "te intereseaza?" l-am intrebat de ce s-a suparat ca i-am zis asa, mi-a spus ca "de ciuda", nu intelesesem la ce se refera si mi-a zis "mda lasa", mi-a dat ignore si i-am cerut prietenia pe facebook, mi-a dat block ca eu sa nu ii mai gasesc profilul, seara avea la avatar poza aceasta:

http://i.imgur.com/OfJ0o.png.

Intrebarile sunt:

1. Daca eu nu ii mai pot vedea profilul, el poate sa il vada pe al meu?

2.De ce a reactionat asa si de ce avea poza asta la avatar?

Multumesc.

1 răspuns:
| Your0sweet3dream01 a răspuns:

Buna, 1 intrebare pai nu stiu...happy
2 intrebare pai poate ai inceput prea repede adica poate ii trebuia putin timp sa mai gandeasca poate si lui ii placea de tine dar nu stia cum sa-ti spuna si hop prietena ta care i-a spus ca-l placi cred ca crede ca nu iti pasa de ce crede el despre asta si ca nu iti pasa de ceea ce gandeste...da poza poate de aceea ca crede ca nu-l intelege nimeni asta e parerea mea. happy