| Annaa05 a întrebat:

Imi place foarte mult de prietenul meu cel mai bun.Si cum imi da si el mai mereu mesaje pe wapp, miercuri seara cand am ajuns acasa i-am dat si eu.Eu tocmai azi a vazut mesajul si nu mi-a raspuns.Nu am mai vorbit de 2 zile..bine,el acum are o relatie cu o fata dar vorbeam super des si ieri cand m-am vazut cu el si cand am stat de vorba cu el s-a inrosit la fata.Si am observat chestia asta, ca el se inroseste la fata de fiecare data cand ma vede sau stam de vorba.Cu alta fata nu i se intampla? Cum sa vorbesc la fel cu el ca inainte? Ce inseamna cand el se inroseste doar cand e cu mine? Noi ne-am mai placut de 2 ori in acelasi timp, dar nici unul nu a facut primul pas si acum ca e cu alta fata chiar nu vreau sa il pierd.Desi imi place super mult de el, vreau sa fie fericit alaturi de ea.

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Dacă te plăcea poate făcea un mic pas și nu se cupla cu alta...Mai bine lasă-l, nu te băga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa fie fericit langa ea ce iti mai pasa de ce se inroseste sau orice altceva. Lasa-l sa fie fericit cu tipa aia daca ati fost amundoi prea fricosi sa deschideti gura sa ziceti ceva