| ZzUzZuMew a întrebat:

Buna tpu...imi place foarte mult de un baiat...cum as putea face sa-l impresionez, avand in vedere ca el este un pic ciudat si se da la toate fetele din scoala?

1 răspuns:
| metalheart a răspuns:

Pai merita daca e fustangiu? eu zic ca nu. uita-l. nu are rost sa te uti dupa cinevacare se da la toate fetele.iti dai seama ca dac "l-ai cuceri" cu ghilimelele de rigoare, el ar rade de tine.
un astfel de om nu poate fi cucerit usor ca sa-l cumintesti.
imi pare rau pentru tine dar eu as zice sa-l uiti