| Fazekas_Ioan_1998 a întrebat:

Buna tpu.Imi place mult de o fata de la mine la scoala dar mie frica sa ii zic.Saptamana viitoare este ziua ei si as vrea sai cumpar un trandafir si un cadou mai special.Dar mie rusine si in plus nu ne cunoastem.Cum sa o cuceresc.Ajutatima va rog. Funda+vot

2 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Bagă-i cratima pe gât, poate rămâi şi tu cu ceva de pe urma ei.

| Delia272 a răspuns:

Păăi...De obicei,o fata o cuceresti cu caracterul tau, frumusetea ta, purtarea ta (aici depinde de ea:daca ii plac baietii buni sau rai) dar oricum, daca nu te place asa cum esti, inseamna ca nu te merita si nu ai cum altfel s-o cuceresti doar daca te schimbi (si asta nu e bine). Deci... Daca nu incerci, nu vei sti niciodata. happy
Eu as zice sa incerci. Poate esti pe placul ei. happy