| HandsOfTime a întrebat:

Buna tpu.Imi poate spune cineva cum imi pot face in id de messenger.

Răspuns Câştigător
| NedelcuRemus a răspuns:

Pai la primul pui numele,iti alegi sexul,pui data ta de nastere,,tara,codul postal,pui id-ul carel vrei,parola dupa aia o bagi inca odata,daca ai un id til pui daca nu ai nu pui la Alternate Email,dupa aia iti alegi o chestiune numele mamei etc. unchiul tau,mai bagi inca odata o chestiune., mai bagi inca odata unchiul tau, si bagi codul de acolo.Bafta!

8 răspunsuri:
| Roxana6277 a răspuns:

Urmeaza pasii de aici:
http://www.google.ro/......http?/url

Fundita?

| Alexandra_7889 a răspuns:

Buna
iti spun eu
deci cand deschizi lista aceea de messenger sa te loghezi( nu te loghezi)
o sa vezi jos de tot 2 randuri scrie cu albastru la mine asa apare
dai pe acela care scrie get a new id
si p urma urmezi toti pasii de acolo sa bagi si tu un cod postal la intamplare dupa ce ti-ai facut acolo cu nume prenume email etc etc
scrii codu ala de jos care ti-l dau ei si gata
ai un id nou
sper ca te-am ajutat:*
take care:*

| MademoiselleV a răspuns:

Https://na.edit.yahoo.com/......gistration
Intră aici, scrie-ţi numele, alege un id, o parolă, etc. Sper să te descurci. Dacă ai ceva probleme, contactează-mă! Multă baftă!

| NedelcuRemus a răspuns:

Uite:
https://na.edit.yahoo.com/......gistration
Sper sa-ti fie de foloswinking! Funda?

| marian1 a răspuns:

Da scumpo.da`mi un mesaj privat si iti explic eubig grin

| HandsOfTime explică:

Va multumesc.Mi-am facut un id nou.

| DauSiFug a răspuns:

Acum poti sa joci dota pe bani, pentru mai multe informatii intrati pe www.joaca-dota.blogspot.com