| ShyGirl30 a întrebat:

Buna TPU =)
Imi poate spune si mie ce inseamna cuvantul "aesthetic"?
De exemplu aesthetic wallpapers.
Multumeeeesc!

4 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Aesthetic= estetic

| Gonrax a răspuns:

Aesthetic wallpapers înseamnă poze cu o tentă de culori mai ciudate.

De exemplu, dacă, cauți aesthetic wallpapers vei găsi poze cu o tentă de roz sau mov. Acelea sunt. O să mai găsești și "A E S T H E T I C S"

Și dacă e cuvântul aesthetic în general, mai poate înseamna despre mușchi.

| Strwberrs a răspuns:

Aesthetic= stiinta care studiaza legile si categoriile artei, considerata ca forma cea mai inalta de creare si de receptare a frumosului. Este o metoda a creatiei artistice.
Aesthetic wallpaper= fundaluri dragute, in trend si la moda, de la imprimeuri pana la peisaje Disney; si de la fete din anime pana la picnic-uri fairy.