| pRiNcEsS_1238 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva daca cu photoscape poti decupa corpul unei persoane dintr-o poza si sa il pui pe alta poza? Si daca da, imi poate explica si mie cineva cum? Dau fundita pentru cel mai explicit raspuns.

1 răspuns:
| Ballet a răspuns:

Nu stiu cu photoscape dar daca vrei sa o faci usor intra pe Www.Pizap.com si fa acolo. e usor si e gratuit. nu-ti trebuie cont. dar daca vrei s-o faci ca la carte fa-o pe photoshop. baga id-ul coolgirlpop@yahoo.com si iti explic:*