| Ramo_9106 a întrebat:

imi poate traduce cineva in romana versurile acestei melodii? nu ma pricep fb la engleza si pe net nu le gasesc.pe google translate nu ma bazez.plz cineva care se pricepe imi plc foarte mult cum suna melodia si mi-ar placea sa stiu exact despre ce se canta in melodie. dau FUNDA multumesc
http://www.metrolyrics.com/5-senses-lyrics-50-cent.html

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intro:
O sa fiu sincer cu tine, ma astept sa ma placi
Adica, ce sa nu-ti placa?
Sunt increzator, am un simt al umorului foarte bun
Sunt distractive-Sunt tipul de persoana cu care sa te distrezi(hahahha)

Jeremih
Poti sa ma auzi, iubito?
Daca arata atat de bine ma intreb ce gust are?
Iubito, daca iti ating corpul, te aud strigandu-mi numele
O sa-mi soptesti ca e al meu? Fato, mirosi asa de bland si pur
Tu imi controlezi simturile, iubito, toate simturile mele

50 cent
E ca si cum totul e bine atunci cand te ating si ma atingi (unu)
Miroase a paradis, mult mai bine ca o lalea (doi)
Dragostea ta lasa-ma sa o gust, vino aici lasa-ma sa o gust (trei)
Timpul esentei iubito, nu o irosi
O sa-ti spun la ce ma gandesc, o sa-mi asculti gandurile (patru)
Ca sa imi poti vedea viziunea, asa nu o sa te ratacesti niciodata (cinci)
Daca ma urmezi, o sa fiu tot ce ai nevoie
Imi pun increderea in tine, acum pune-ti incredera in mine (simturi)
Jeremih:
Daca arata asa de bine ma intreb ce gust are?
Iubito, daca iti ating corpul, te aud strigandu-mi numele
O sa-mi soptesti ca e al meu? Fato, mirosi asa de bland si pur
Tu imi controlezi simturile, iubito, toate simturile mele
5o cent:
O sa fiu un prieten adevarat, cineva in care sa crezi
O sa iti dau libertate, in mom neconditionat
Daca seara asta este seara ei? Este seara ei
Doar intoarce-te la mine maine, bine?

Jeremih:
O sa-mi soptesti ca e al meu? Fato, mirosi asa de bland si pur
Tu imi controlezi simturile, iubito, toate simturile mele
Daca arata asa de bine ma intreb ce gust are?
Iubito, daca iti ating corpul, te aud strigandu-mi numele
O sa-mi soptesti ca e al meu? Fato, mirosi asa de bland si pur
Tu imi controlezi simturile, iubito, toate simturile mele

M-am straduit sa traduc cat de correct posibil. Sper ca te ajuta happy