| liiifeiispiiink a întrebat:

Imi povestiti si mie niste intamplari amuzante de`ale voastre?

Cele mai amuzante fundii+vot; x; x; x

Răspuns Câştigător
| XxDeeDeexX a răspuns:

O.dalaughing)anul`trecut inainte de paste nu mi aduc aminte pentru ce pana mea ne-a cerut la scoala oua...iar unu dintre colegi mei cum e el mai zapacit la iesirea dn scoala mi a spart ou`n caprolling on the floorAsta e de cand eram mica nu stiu cat aveam vre o 2 ani si aveam o palarie Febletea mealaughingnu plecam nicaieri fara ea si nu stiu ce trebuie avea maicamea si m-a luat cu ea asteptam pe cineva sa ne ia(o ruda ceva) dar batea vantu`si mi zboara palaria(era o sosea nationala credrolling eyes in fine era mare)si erau numai tiruri eu fara nici o trebuie am inceput sa urlu`ca vreau palaria si m`am dus dupa ia maicamea cre nu ma mai putea tine ca ma smucisem ca sa ma duc dupa palarie si pe partea ailalta era un camp am intrat peste sosea si treceau tirurile peste minelaughing)ca eram prea mica sa ma atinga(bine dupa asta am ajuns pe partea ailalta)vne maicamea la mine ma ia in brate la cre eu:uite moamy papalia mealaughing) a facut maicamea o criza Sau sora mea(stiu ca trebuie de noi da are niste fazelaughing )Era ea mai mik(ne povestea mama)si ii placea poezia aia cu,, intr un ibric atat de mic facea baie un pitic si ibricu`s a rasturnat si piticu`s a`necat,, da sora mea pana o termina incepea sa planga ca cica ii era mila de piticlaughing(eu am 2 frati mai mari un frate(cel mai mare) si o sora(la mijloclaughing ) )cand s a nascut sorme pe vremea aia nu se lua cate un mar se lua cu sacu sau multe in orice caz sora mea fiind mai mica avea nevoie de mai multa atentie(fratimiu avand 4 ani) mic si gelos...nu stiu ce trebuie avea mama si la un momentdat trebuie sa i dea de mancare lu alex(sora mea)unde`s merele unde`s merele vede ca nu`s se ia la cearta cu taicamiu ca cica dc a mancat merele fetei dupa cateva ore se duce sa si i a ceva dn dulap SURPRIZA cad numai cotoare de mere le mancase andrei(fratimui)nici nu se punea problema sa se gandeasca ca un copil de 4 ani ar putea manca un sac de merelaughingrolling on the floor)atat de gelos era ca a vrut s o lase pe asta fara mancarelaughing)stiti ca orice copil cand e mic merge de`abusele fratimiu`era mai cu mot mergea pe spate ca viermele si maicamea il pune cu burtica pe covor si la o distanta pune biberonu`(era grasunel asa si manca ft mult nu stiu unde incapea sau unde se ducea ca pe parcurs s a facut un slabanog)cand a vazut biberonu`a facut niste ochi cat cestile s a pus pe spate si se impingea cu picioarele se oprea sa vada unde e biberonu` iar mai mergea se oprea sa vada unde elaughingda numai pe burtica nu mergea!rolling on the floor)
Da.Deci.Asta.E.Familia.Meabig grinrolling on the floor
Sper.Ca.Ti.Au.Placut.Intamplarilehee hee