| Miihaelllaaa a întrebat:

Imi puteti da si mie informatii despre trupa One Direction? Despre membri trupei va rog frumos? [ 1D ]
Multumesc :*.
Dau funda >; dd< love struck

Răspuns Câştigător
| Leops a răspuns:

Punkerii One Direction s-au înfiinţat în 2009 şi la începutul anului 2011 au depus o cerere de înregistrare a numelui, ce fusese acceptată. Boygroup-ul britanic a luat fiinţă în urma concursului X-Factor UK din 2010, unde ocupaseră locul 3. FUNDA? puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| DarkTTT a răspuns:

Gooooogleee

| Miihaelllaaa explică:

Nu vreau site'uriii :-s. Si multumesc celor care la ajuta :-s :* :X!

| Miihaelllaaa explică:

Adica, chestii de genul, cati ani au fiecare, ce le place cel mai mult sa faca... :-s