| Yonutz_8580 a întrebat:

Imi puteti scrie si mie ce se intampla in filmul "Titanic II"?

Răspuns Câştigător
| BellsC a răspuns:

Poi eu am inteles ca asta este doar un trailer de la fani, daca era vb de Titanic 2 ...trebuia dat atunci pentru ca acum Leo.nu il mai poate juca pe Jack...numai arata la fel oricat de mult l-ar machia, iar in titanic 2 arata la fel ca in titanic 1.
In film este vorba despre aceeasi oameni care au coborat cu batiscaful pentru a recupera seiful, doar ca acum il gaseste pe Jack congelat si il scoate la suprafata.Il duce intr-o camera si il dezghiata, acesta trezit din nou nu intelege ce i s-a intamplat si o cauta pe Rose, dar politia este interesata de el dupa ce afla ca a fost scos din ocean si a fost pe titanic. Jack fuge de toti si i se spune ca Rose a murit, ii gaseste mormantul si este foarte suparat.
Sfarsitul nu-l stim...
Ps:eu nu cred pentru ca in trailer sunt mai multe secvente din alte filme in care a jucat Leo.

3 răspunsuri:
| olly13 a răspuns:

Continuarea filmului cu cele mai multe premii Oscar apare în curând pe ecrane! Leo DiCaprio nu a murit! Este descoperit într-un bloc de gheaţă! Acum că s-a întors o caută disperat pe Rose! Dacă o găseşte sau nu…vom vedea! Trailerul promite, scenariu pare un pic tras de păr, dar chiar şi aşa vrei să vezi Titanic 2, nu?

funda:X?

| Pentagram a răspuns:

BA oamenilor nu exista titanic 2 jack is backkk nu va mai chinuiti ca degeabaaaaa

| SoNyA_1570 a răspuns:

Niste tipi au gasit titanicul si au loat o sup cu ei. Ea lea povestit ce s-a intamplat si incepe... Jack un baiat super dragut a castigat niste bilete pentru titanic si asa a int pe rose care era o fata cu sange albastru. Ei se indragostesc iarmai tarziu se lov de un aisberg. Dupa o ora in film se scufunda titanicul si Jack moare inghetat(in oceanul atlantic de nord