| Anonima1239 a întrebat:

Bună TPU.
Imi puteti spune ce ași putea face!?
Vreau sa am si eu un fund bomba prin exercitii.
Si nu imi spuneți că trebuie să mă ingras pentru ca is destul de grasă.Am incercat si sa slăbesc..Am făcut si genuflexiuni...Sicam de 3 luni...Nu s-a schimbat nimic.
Ce aș mai putea face?

Răspuns Câştigător
| AnonimGuy264 a răspuns:

Nu sunt de ajuns doar exercitiile, este nevoie si de o alimentatie corespunzatoare. Si acest proces dureaza, nu se faec peste noapte.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Păi caută exerciții pentru fund. nu știu ce înseamnă la tine fund bombă. alea de pe Instagram lucrează cu greutăți și de 15 kg ca să aibă ce vezi tu, lgoc că la nivelu ăla n-ajungi doar făcând acasă. exceptându-le bineînțeles pe alea care au implanturi