| SoRyNeScku a întrebat:

Imi puteti spune si mie de ce mai nou mi se tot blocheaza pc-u daca intru pe mai multe aplicatii. Mi se blocheaza se face ecranu albastru si scrie tot felul de chesti si in 10 sec isi da restart.Se poate fi de la virusul Trojan? sau de la Hard?

Răspuns Câştigător
| valyshoru a răspuns:

Cred ca ai luat virus. Daca era de la hard nu iti mai pornea. Reinstaleaza-ti sitemul de operare.(Windows-ul)

1 răspuns:
| SoRyNeScku explică:

Exact...si tata mi-a zis sa reinstalez windowsu!+ ca am si trojanu in pc