| ToteuMagda a întrebat:

Buna TPU...
Îmi puteti zice din ce trebuie sa invatat pentru evaluarea națională pe clasa a VIII...Sa imi dati doar lecțiile...trec in clasa a VII si asi vrea sa ma pregătesc...va rog mult...DAU FUNDA

1 răspuns:
| asperger3 a răspuns:

Pai tot ce ai facut in clasele 5 8.
In a 8-a faci multa pregatire pentru examen cu profesorul(e interesul profesorului)

http://math-pdr.com/clasa8/clasa8.html

la romana ai de invatat demonstratii( nu mai stiu cate sunt in total)
la geografie, istorie faceti geografia romaniei respectiv istoria romaniei