| Elena00100 a întrebat:

imi puteti zice si mie un site cu concursuri in care poti primi diplome ( sa fie online concursul)... :*

2 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Diplome nu cred ca gasesti, te pot ajuta cu un site www.jaromania.ro in care iti faci cont si completezi niste teste care apar la un interval de timp in urma carora obtii niste certificate.Intreaba la scoala de acest site are legatura cu antreprenoriala daca esti la liceu stii despre ce vorbesc. Daca ai intrebari legate de acest site ma poti intreba pe privat.O zi buna!

| BreeTPU a răspuns:

Pe www.bubz.ro primesti premii valoroase nu diplome