| xOchelariCuInfraRosu a întrebat:

imi spune si mie cineva un link cu dictionar explicativ (dar nu engleza britanica! ci engleza americana!) va rog am nevoie mre! vreau sa vorbesc cu o englezoaica din canada dar sta la Los Angeles de 7 ani!
nu tiu toata engleza si de accea am nevoie de ajutorul vostru! poate stiti un dictionar explicativ foarte bun! dau funda pentru cel mai bun dictionar!
multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Mik3 a răspuns:

Dc nu te duci u frumos la google si dai un search acolo

| xOchelariCuInfraRosu explică:

Stiu sa dau acolo dar nu traduce bine! eia am nevoie de voi!