| kattya96 a întrebat:

Imi spuneti si mie niste melodii rock care va plac gen Linkin Park sau Evanescene?
Ms anticipat + fundita :*

Răspuns Câştigător
| αℓℓу a răspuns:

Aici ai un site cu muzica rock : http://www.allmuzica.com/download-rock/1.html

3 răspunsuri:
| rox13yy a răspuns:

De la Linkin Park:Waiting for the End,The Catalyst,In The End (o melodie pe cinste),From the Inside,Iridescent
de la Evanescence:My Immortal (e foarte frumosa),Hello, Everybody's Fool, Bring Me To Life
Ar trebui sa asculti si de la Tokio Hotel.au si ei melodii frmoase

| Mikiee a răspuns:

The rasmus
Skillet
Paramore
Green Day
Nickelback
My chemical romance
Ramstein [du hast:X]
Death cab for cutie
Vampire weekend
Muse
Metallica
Aerosmith
asta e cam tot ce stiu, sper ca te.am ajutat.

| david2345 a răspuns:

Rammstein, Metallica, AC DC, Nirvana,
B.Y.O.B.
Cauta si tu pe internet.