| KillerMembruTpu a întrebat:

Buna TPU :*
Imi ziceti si mie cum fac o poza : [ va explic]
- fac o poza normala o pun pe photoscape
- si cum o editez ca si cum am piele finaa adica [ daca am cosurii sa nu mi se vada ]
Va rog ajutati-ma.love struck
Fundaaa :*!
Daca se poate cat mai repede

Răspuns Câştigător
| Dearness a răspuns:

Pai cand dai la photoscape iti apare un cerc cu editor, combine, page etc.Tu dai la editor si apoi dai la home.Sub poza iti apar mai multe chestii.Tu dai la filter(pe sageata aia in jos) si intr-o parte iti apar cateva lucruri.Tu trebuie sa dai noise reduction(clear skin), tii mouse-ul pe el si intr-o parte iti apar tot asa cateva lucruri.Tu dai la high. Dupa daca vrei sa fie mai lumina in poza, dai tot la home si dai la bright, color si iti apare intr-o parte o lista cu ce-o fi ele si dai la color curves si reglezi luminozitatea dupa cum iti place tie. Daca mai era valabila intrebarea, astept funda!winking Aaa...si sper ca te-am ajutat.