| EllenaEll a întrebat:

TPU!
Impreuna cu niste colegi, am vrea sa facem un proiect la muzica. Sa cantam in cor mai multe melodii. Dar nu avem niciun motiv. Ar fi ciudat sa organizam un astfel de spectcol, asa...din senin. Ati putea sa imi dati niste idei? Adica... Un motiv pentru care am putea sa organizam acest spectacol.
Multumesc anticipat!! :*:*

1 răspuns:
| Mary571 a răspuns:

Motive nu prea am, dar sigur nu ar fi ciudat, cand eram mai mica, am facut un spectacol cu dans, dar nimeni nu si-a spus ca e ciudat