| PINKPERX2 a întrebat:

in curand fac 5 luni de relatie cu iubita mea, as vrea sa ii fac, cadou un album cu poze (noi2) si un buchet de trandafiri sau doar unul? cum ar fi mai bine? sau ce idei mai aveti. Multumesc!

3 răspunsuri:
| hypentakill a răspuns:

2 ca e ca la morti.

| WhiteTiger15 a răspuns:

Pai cred ca ideea cu albumul este foarte frumoasa si daca ar fi si editate ar fi si mai frumos. Daca ii cumperi un buchet de trandafiri mare o sa fie prea pompos dar mai gingas ar fi unul singur.

| Ta_Ca_1999 a răspuns:

Ar fi dragut sub fiecare poza cu voi 2 sa scrii ceva ce iti aminteste de ziua aia si sa lipesti cu scoci