| killmesoftly a întrebat:

in martie mi-am pus piercing in buric, dar tatal meu nu stie de el.in 2 satamani plec la mare si intrebarea mea ar fi:daca imi dau jos piercingul cat sunt la plaja si dupa il pun la loc se poate astupa gaura? in cat timp se astupa?

1 răspuns:
| ilovei a răspuns:

Nu cred ca se astupasad...e deja demult...dar ai putea sa ti-l pui la loc cand nu esti pe plaja, sa fi mai sigura, sau sa te mai joci cu pircingul in gaura din cand in candbig grin