| mariaaaaaaaaaa a întrebat:

In primul rand La Multi Ani! Am nevoie de un sfat. Imi place de un baiat vorbim foarte mult pe mess, etc. Intr-o seara mi-a spus si el ca ma place. Problema e ca nu vrea sa mai stea cu nimeni din cauza unei proaste(fosta lui iubita) care este obsedata de el si il tot intreaba daca vor sa se impace. Eu il iubesc din tot sufletul si as vrea sa stau cu el.

Pot rezolva situatia in vreun fel?
Va rog scuzati greselile de ortografie dar sunt foarte nerabdatoare sa primesc raspunsurile voastre

FUNDA!

1 răspuns:
| olian a răspuns:

Da probleme si probleme,e interesant ca ti-a zis ca te place si nu vrea sa stea cu tine din cauza fostei,fata mea asculta-ma baiatul asta inca mai are sentimente pentru fata aceea,crede-ma daca te-ar placea cum spune ar fi fost cu tine acum, succes, La multi ani!