| oanasunshine a întrebat:

In primul rand scuzati categoria, dar mi s-a parut cea mai... potrivita. Nu stiu daca sunt singura, dar am un abonament Vodafone si in ultmul timp, imi creste costul suplimentar fara ca eu sa fi facut absolut nimic. Intr-adevar, minutele si netul s-au consumat, dar nu am dat niciun mesaj/apel si nici nu am intrat pe net. Deja s-a ajuns la 3 euro iar eu nu am facut nimic. Mentionez ca de 2 luni incoace se intampla asa. Care ar putea fi cauza? Multumesc, funda.

1 răspuns:
| 1onika a răspuns:

Suna l avodafone departamentul plati si afla care e problema