| anonim_4396 a întrebat:

In ultima saptamana de scoala voi avea un targ de Craciun. Profa' de romana a zis ca sa facem lucruri manuale si nu am idei.
Funda celor mai bune raspunsuri! Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ghirlande din popcorn

1 răspuns:
| CristinaCrisfest a răspuns:

Chiar daca sarbatorile si concursul au trecut vin altele, pe site-ul www.crisfest.ro vei gasi o multime de articole folositoare ornamente de craciun, cum sa faci dintr-o camasa o bluzita superdraguta de vara, cum sa-ti transformi un tricou intr-un colier, cum sa-ti faci un machiaj, trandafiri din frunze, din hartie, origami, quiling, lebada din mar si multe altele. Daca te abonezi pe site vei primi si un material gratuit cu o tehnica minunata cea a servetelului de care sigur te vei indragosti si iti poti decora cutii agende orice din casa, plus alte idei. Viziteaza site-ul si cu siguranta iti va fi pe plac. :-)