| εмiLч97 a întrebat:

Buna TPU happy
Intrebare doar pentru baieti:

Cum v-ar placea sa va abordeze o fata? Sa faceti cunostinta? Si sa va zica ca va place? Cum ar trebui o tipa de a 9a sa abordeze un tip de a 10a?

astept multe raspunsuri sincere

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu știu ce băiat este acela care se lasă abordat și nu abordează chiar el pe fată... Ai putea să te bagi în vorbă cu el nimic mai mult.

| Voidwithin a răspuns:

Incetisor, nu te grabi prea tare pentru ca dupa mine o fata draguta e una cuminte nu o c...va.

| pHoNnNe a răspuns:

Depinde ce fel de baiat este happy daca e genu` care vrea bunaciuni... greu de spushappy daca e baiat modest, te poti baga in seama cu el, deveniti prieteni, si de aici totu` vine de la sine ^_^

| sububu1234 a răspuns:

Incearca sa te apropii de el sa vorbesti cu ..incearca sa ii dai de inteles cea ce simti dar fara sa ii spui neaparat deschis... doar in ultima faza daca el nu face primul pas sa ii zici ce simti pentru el.