| Trandafir_Liliana_1996 a întrebat:

la liceu jucam un joc cu cadouri surpriza de Crăciun și eu trebuie sa îi fac un cadou unui băiat. Problema este ca nu am habar ce anume sa îi dau ( cadoul nu trebuie sa depășească 20 de lei ). Puteti sa îmi dați o idee de cadou va rog?

4 răspunsuri:
| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

O ciocolată albă, o ciocolată amăruie, câteva prăjituri ambalate și niște fructe.

| ralucaaadobre8 a răspuns:

O pereche de casti, sau o cana umpluta cu bomboane

| Differentgirl a răspuns:

Un parfum, ciocalata merge sigur la toata lumea? sau o carte de acțiune, polițistă

| Differentgirl a răspuns:

Un parfum, ciocalata merge la toată lumea? sau o carte de acțiune, polițistă