| ExtraSakadat a întrebat:

La pisici le vine ciclul?
Cand?
FUnda

7 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Pisicile nu au asa ceva! laughing

---> Pisicile cand se indragostesc de un motan, atunci ele sunt in ''calduri'', adica scot sunete ciudate si o sa devina mai lenese.

---> Ma bucur ca te-am putut ajuta! :::

| Dennys1521 a răspuns:

Controleaza-le

| LolNope a răspuns:

Buna.
Da,le vine,insa foarte putin,si atunci se curata singure,nu o sa stii daca ii vine,insa daca e castrata, nu, nuii va veni.

| DiamondEyes a răspuns:

Mai din 5 in 5 minute! thinking

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Doamne fereste! Pune-i Alwayswinking

| sabilopod a răspuns:

Nu stiu de pisici, dar la catele le vine.

| DarkSpirit13 a răspuns:

Dadadadada normal laughing) vezi numa sa nu se intalneasca cu vreun violator pisica ai grija pe unde o lasi sa nu te trezesti cu mai multe pisici decat ai