| anonim_4396 a întrebat:

La romanii au talent era un baiat care semana cu Justin Bieber(era in public) si nu mai stiu cine canta atunci.Imi puteti da un link unde sa pot sa il vad din nou? Multumesc anticipat happy

2 răspunsuri:
| TheFeeye a răspuns:

La fel de bine puteai sa nu ne spui la ce emisiunea l-ai vazut, nu cred ca cineva a stat sa se uite dupa sosia lui Justin Biber. Daca tot vrei sa te uiti iar la el, urmareste din nou emisiunea cap-coada si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

InfectiousImbecility: 1 am specificat emsiunea(La romanii au talent)
2 daca nu iti convenea intrebarea nu trebuia sa raspunzi.