| Noname4love a întrebat:

Buna TPU...
La scoala, eu impreuna cu niste fete trebuie sa facem un dans.
dar nu stim ce melodie sa alegem.
Idei? funda+ voturi bune.

5 răspunsuri:
| Maria002 a răspuns:

FunHouse -ceva dinamic
Boom boom puhh-tot dinamic
Bambi doi ohi caprui-ceva trist
si cam atat byeez:XX

| VladConstantin20 a răspuns:

Pai ceva dance, house, pop sau dubstep.Nu stiu,incearca On The Floor,Rhight There,Party Rock Anthem,I'm Into You, Beat It(niste colegi de-ai mei au fost apreciati pe melodie asta de niste judecatori), mai vedeti voi.Numai bine.happy

| sweetlady99 a răspuns:

Mie mi se pare, ca ar fi bine, si pe mel Asereje, e o melodie ritmica, si buna de dansatwinking Sper sa te ajute big grin

| Anonnnnn a răspuns:

Poti cauta si pe youtube coregrafii.

| eliza94 a răspuns:

Flo rida low
Ciara f/ Chamillionaire - Get Up
Sean Paul f/ Keyshia Cole - Give It Up To Me
Yung Joc f/ 3LW - Bout It
Samantha Jade - Step Up
Kelis - 80's Joint
Chris Brown - Say Goodbye

Drew Sidora f/ Mario - For The Love
Anthony Hamilton - Dear Life
Clipse - A'in't Cha
Youngbloodz - Imma Shine

Astea sunt numai bune pentru dans.si daca reusiti sa faceti si un colaj din ele poate iesi ceva frumos:->