| Frank51 a întrebat:

luna asta pe 27 fac 18 ani si trebuie sa imi schimb buletinul, dar parintii mei o sa fie plecati de pe 19, si singur nu m-as descurca, se poate sa fac actele si sa le depun inainte cu 10 zile? si sa primesc buletinul pe 27? sau cum e.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa le faci cu 3 luni inainte. Si chiar daca te ai descurca singur nu ai cum pentru ca ai nevoie de parinti pentru ca trebuie sa dea cu semnatura ca te iau in spatiu

| ElenaSA a răspuns:

Da, poti sa depui actele inainte.