| CopilașTembel a întrebat:

lunea asta incepe scoala, cum trebuie sa mergem pe la 9 la scoala.credeti ca o sa fie frig? Eu m-am gandit sa port o bluza gri cu o fundita,o fusta neagra cu buline,ciorapi negri si balerini(nu m-am decis daca negri s-au rosi,voi ce ziceti?)credeti ca o sa fie frig, adica merge asa s-au sa iau ceva mai scurt?

2 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Buna ^^, nu cred ca o sa fie frig, dar eventual poti lua o geaca cu tine sau un sacou happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.
Dimineata, va fi, intr-adevar, putin mai racoare, dar pe la 10-11 se va mai incalzi.
Iti poti lua un sacou, cum a spus si AnnaYo, sau poti sta asa si suporti ceva timp friguletul.happy
Bafta!happy