| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU, m-a vazut un vecin din blocul de langa mine cu tigara in mana in spatele unui bloc si mi-e frica sa nu le spuna la parinti ca este si prieten cu tata si nevasta lui prietena cu mama si mai lucreaza si la acelasi serviciu. Poate am noroc si nu m-a vazut ca aveam si sapca in cap si era la distanta. Daca m-a vazut credeti ca ma spune? Ca mai inainte cand eram cu tata zicea in gluma sa imi iau o tigara si tata ii zicea sa nu ma invete la prostii.

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu, că are treaba lui. Dar să porți mască.

2 răspunsuri:
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Adios desperados

tau prins vezi ce înseamnă să minți? Ce avea dacă recunoșteai si spuneai adevărul de la început si erai sincer cu Adevărată

Mergi spune-le le adevărul părinților tăi nu-ti vor face rău nu au de ce nu este o crimă sa fumezi îți faci rău singură până la urmă tu ai ales asta constient este decizia ta ce faci cu viata ta tu decizi cum țio trăiești

| Anuskaa a răspuns:

Da de unde sa stim noi daca te va spune sau nu. La un moment dat ai tai oricum vor afla ca fumezi, nu conteaza ca afla azi, peste o saptamana, 2 luni sau un an. Lasa-te de fumat daca ti-e frica de ai tai.