| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU, ma duc la karate si toti de acolo si-au cumparat manusi de box si tibiere de pe link doar ca erau mai scumpe, eu mi-am luat dintr-un magazin din oras tibiere si sunt bunicele, doar ca n-am manusi de box si toti ceilalti au si ma simt prost ca eu n-am si le-am aratat un site cu manusi de box mai ieftine si mi-au zis parintii ca n-au bani sa imi cumpere nici de alea si ca sa mai astept pana isi platesc datoriile. Dar pana atunci ce o sa fac? Stau fara manusi? Ca mi-am luat unele de sala fara degete deocamdata dar mi-a zis cel de la karate ca nu sunt bine.

Răspuns Câştigător
| timidu89 a răspuns:

Rabda si tu daca nu ai posibilitatea ai tai sa iti cumpere. Nu e de ajuns ca faci karate? E imposibil sa iti faca orice moftwinking Cand o sa iti castigi banii tai o sa iti cumperi ce vrei. Trebuie sa ai rabdare si sa intelegi ca au cheltuieli, plus ca si sora-ta are nevoile ei.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Stai fără.