| Lov3AndHat3 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu niste sugestii? Scoala generala am facut-o in Alexandria, iar acum sunt la liceu in Bucuresti. Aici stau la bunici insa as vrea sa ma transfer la un liceu din Alexandria unde sunt mai multi prieteni de-ai mei din generala, dar tata nici nu vrea sa auda. Ce as putea face pentru a-l convinge? El este foarte sever si intotdeauna vrea sa fie totul asa cum spune el. Fundita! :*

1 răspuns:
| onderest a răspuns:

Parerea mea ca este foarte greu de convins un tata ff sever lovestel sub centura daca vrei sa fii nesi sau daca vrei poti sa ramii in buc si sa te duci in vacanta de vara in Alexandria si oricum doar 4 ani